Мягкая мебель
Диваны, угловые диваны
 
        Мягкая мебель от лучших производителей.


Мягка мебель


М'які меблі в традиційному змісті - це комплект, що складається з дивана й двох крісел. До роду м'яких меблів ставляться також софи, тахти, кушетки, крісла, пуфи, кутові дивани та інше.

Мягка ебель ризначена для відпочинку хазяїв будинку і їхніх гостей і встановлюється найчастіше у вітальні. Доповнює зону відпочинку маленький декоративний столик.

Сучасні комплекти м'яких меблів можуть являти собою будь-яке сполучення окремо вартих елементів, наприклад: тримісний диван, крісло й пуфик; два двомісних дивани; тримісний диван і три крісла; два крісла, - а можуть утворювати цілий конгломерат, що має кутову форму й займає половину площі вітальні. Ви можете вибрати величезний диван, що складається із шести сегментів, кожний з яких є цілком самостійною річчю й може експлуатуватися як окремо, так і в складі цілого. М'які меблі можна придбати як комплектом, так і поэлементно.

Кращим набиванням для диванів і крісел уважаються натуральні матеріали: ватин, повсть, пух і перо. У масовому виробництві широко використовуються поролон і спінені синтетичні матеріали (поліуретан, синтепон і т.п.). Гарні м'які меблі, у якій шарами розташовуються різні матеріали. В "начинці" м'яких меблів часто застосовуються пружинні блоки.Оббивка м'яких меблів можуть бути виготовлені як із тканини, так і зі шкіри. Сучасні тканини для оббивки дуже різноманітні. Це може бути штучний оксамит або велюр зі спеціальними просоченнями, гобелен, жаккард, шенилла й т.д. Ворсові тканини, які швидко зношуються й вимагають ретельного відходу, поступово виходять із моди.

Мягкая мебель с кожаной обивкой -звичайно найдорожча й престижна. Шкіра для виробництва меблів потрібно високоякісна, це гарантія того, що меблі довго прослужать. На погано виділеній шкірі вже через пару років експлуатації з'являються тріщини й потертості. Кожзаменители у виробництві меблів для будинку використовуються дуже рідко.

Механізми трансформації диванів і крісел можуть бути різними. Усього їх налічується більше десятка, умовно ж ці системи можна розділити на три основні групи. "Книжка" - механізм, що висуває наполовину сидіння й відкидає спинку. "Розкладачка" - механізм, що розкладається в спальне місце й перебуває під сидінням. Выкатной - коли площина висувається з дивана, а різниця висот з основний компенсується подушками. Перед покупкою дивана необхідно кілька разів розсунути його, щоб переконатися, що розкладний механізм працює добре.

Чохли для м'яких меблів позбавлять вас від одноманітності, коли стане нудно й захочеться змін. Знімні матер'яні чохли можна замовити разом з меблями. Зараз у моді чохли й оббивка з хутра а-ля леопард або плямиста корова. Стиль м'яких меблів повинен відповідати загальному стильовому рішенню вашої вітальні. У класичному інтер'єрі зі стінками, сервантами, комодами й книжковими шафами добре смотрятся дивани й крісла пишних, округлих форм із дерев'яними підлокітниками або декоративними накладками. У сучасному інтер'єрі доречні предмети легені, витонченого дизайну без зайвих прикрас. Колірна гама м'яких меблів можуть бути різної. Як оббивка ви можете вибрати яскраву ошатну тканину зеленого, синього, жовтого, червоного кольору або натуральну шкіру пастельних тонів бежево-шоколадного спектра.

Строк експлуатації м'яких меблів звичайно становлять близько 10 років, ексклюзивні меблі з каркасом із цільної деревини, шкіряною оббивкою й дорогою начинкою може прослужити набагато довше.

Деякі фірми-виготовлювачі м'яких меблів дають гарантію на всю продукцію (звичайно рік - півтора) або на окремі елементи конструкції: одні фірми пропонують 5 років гарантії на каркас, інші - на тканину.

Copyright © 2007 Мягкая мебель - угловые диваны